0 Euro Orły Górskiego, Andrzej Fischer

Banknot

Dostępny

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
0 €
Państwo
Polska
Rozmiar
135 x 74 mm
Nakład
3000 szt.
Data emisji
2021-09
Seria
0 euro
Dostępność
Dostępny
69,00 zł 24,15 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 31,05 zł

Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Jedyny w swoim rodzaju banknot o nominale 0 euro.

Banknot 0 Euro Souvenir to projekt, który został zapoczątkowany w 2015 r. we Francji i rozprzestrzenił się na całą Europę. Banknot wykonano w 100% z bawełnianego papieru, czyli takiego, z jakiego produkuje się oryginalne banknoty euro. Zawiera on wiele zabezpieczeń przed fałszerstwem, m.in. hologram, znak wodny, mikrodruk, elementy ochronne UV itp.

Orły Górskiego to drużyna złożona z byłych zawodników piłki nożnej, występująca rekreacyjnie w latach 90. XX wieku i początku XXI wieku, biorąca nazwę od popularnego określenia reprezentacji Polski w piłce nożnej z lat jej największej świetności (lata 70. XX wieku). Ekipa występowała przez długi okres pod wodzą Kazimierza Górskiego.

Andrzej Fischer był polskim piłkarzem grającym na pozycji bramkarza, zawodnikiem m.in. Lecha Poznań i Górnika Zabrze. Reprezentantem Polski, członekiem kadry na mistrzostwa świata w 1974 i brązowym medalistą tej imprezy.

Fischer reprezentował Polskę w kategoriach juniorskiej i młodzieżowej. W reprezentacji A zagrał dwukrotnie: zadebiutował 13 kwietnia 1974 w meczu z Haiti, miesiąc później wystąpił też w spotkaniu z Grecją. Jako trzeci bramkarz pojechał na mistrzostwa świata 1974, jednak ani razu nie wyszedł na boisko.

Powiązane produkty

W tej samej serii / kategorii