Goddesses: Gullweig

2 oz Ag 999.9 Sztabka

Dostępny

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Państwo
Niemcy
Metal
Ag 9999
Waga
62,2 g
Rozmiar
40,13 x 25,07 x 7,5 mm
Stempel
Oksydowany
Dodatki
Druk UV
Nakład
999 szt.
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Dostępność
Dostępny
Cena: 999,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Piękne, władcze i nieustępliwe… takie były germańskie boginie, które odegrały fundamentalną rolę w świecie bóstw, królów, wojowników i bestii.

Pełniły funkcje opiekuńcze, przewodziły różnym aspektom życia i przyrody, byli związani z walką i losami człowieka.

Bohaterki nowej serii sztabek Silver Cast od Germania Mint przeniosą Cię do świata pełnego kobiecej mocy, magii i pożądania.

Freyja, Frigg, Idun, Nerthus, Gullweig, Gefion, Holda… to tylko niektóre z bogiń, które związały swoje losy z bogami germańskimi. Tworzyli z nimi rodziny, w ten sposób wpływając na losy świata i ludzi. Uzdrawiali, zapewniali płodność, opiekowali się zmarłymi…

Sztabki o unikalnym wzorze zostały wykonane ze srebra najwyższej próby, oznaczone indywidualnym numerem i znakiem mennicy. 

Gullweig – bogini bogactwa, które sama symbolizowała, piękna i lśniąca. Będąc „żywym złotem”, budziła w ludziach pragnienie i pragnienie bogactwa. Z tego powodu próbowano ją trzykrotnie spalić, po czym niczym wieczne, niezniszczalne złoto odrodziła się jeszcze piękniejsza i promienna (nawiązuje to do alchemicznego procesu utwardzania sztabek). Z biegiem czasu stała się uosobieniem demoralizującego pożądania i złej kobiecej magii.

Każda sztabka dostarczana jest w eleganckim, ekologicznym pudełku zaprojektowanym i wyprodukowanym przez Germania Mint Packaging – lidera nowoczesnych, innowacyjnych opakowań numizmatycznych.

Dopełnieniem minimalistycznego czarnego pudełka jest stylizowane opakowanie z wizerunkiem bogini. Takie opakowanie stanowi idealne uzupełnienie kolekcjonerskiego batona, które z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym piękno i mitologię germańską.

Do produktu dołączony jest także Certyfikat Autentyczności, który potwierdza jego oryginalność.

W tej samej serii / kategorii